Elektroninių parduotuvių kūrimas

web / mobile / ecommerce

El-parduotuvės kūrimas

Elektroninių parduotuvių kūrimas (Opencart)

Elektroninių parduotuvių kūrimas šiuo metu labai populiari paslauga, kadangi tai greitas, paprastas ir patogus būdas parduoti arba pirkti. Išskiriami šie mūsų kuriamų elektroninių prekybos vietų pliusai:
1. Parduotuvė draugiška SEO. Tai reiškia, kad pats puslapis jau bus tam tikra reklama.
2. Nesudėtinga turinio valdymo sistema, kurią labai greitai perpras iki šiol jokio kontakto su šio tipo parduotuvėmis neturintis asmuo.
3. Suteikiama galimybė parduotuvėje nustatyti norimą užsienio kalbą.
4. Sukuriama patogi platforma leidžianti bendrauti klientui ir pardavėjui.
5. Ir daug kitų funkcijų, kurios užtikrina, kad elektroninės parduotuvės valdymas bus paprastas, o klientas kartą užsukęs norės sugrįžti vėl.

Internetinių parduotuvių kūrimas

Internetinių parduotuvių kūrimas apima labai daug etapų, kurie užtikrina, kad viskas bus sukurta taip, kad labiausiai patenkintų klientų poreikius. Parduotuvėje vizualiai pateikiamos parduodamų prekių nuotraukos, pateikiami detalūs aprašymai. Visą informaciją verslininkas gali pakeisti, koreguoti pagal savo poreikius. Parduotuvės kūrimas apima ir tinkamiausio dizaino pasirinkimą, kuris gali būti tiek minimalus, tiek labiau neįprastas. Profesionalai, turintys išsilavinimą dizaino kūrimo srityje, pataria, koks labiausiai tinka ir estetiškai atrodo gražiausiai.

Elektroninių parduotuvių kūrimas

XXI amžiuje skaitmeninė bei reali erdvė susijungė, tad nieko nebestebina tai, kad siekiant kokybiškesnio verslo – jį vystyti reikia abiejose erdvėse. Elektroninių parduotuvių kūrimas – paslauga tiems, kurie nori padidinti savo klientų ratą ir apie konkrečią produkciją pranešti internete. Visi puikiai žinome, kad virtuali erdvė pasiekia kur kas didesnį žmonių ratą, reklama yra kur kas efektyvesnė, tuo pačiu, informacijos atradimas kur kas paprastesnis.

Elektroninių parduotuvių kūrimas ir SEO:

Kodėl verta pasitikėti „CET“ profesionalų paslaugomis?
• Darbai atliekami kokybiškai ir tuo pačiu greitai. Jeigu norite, kad parduotuvės įgyvendinimas būtų atliktas skubos tvarka – kreipkitės į mus.
• El-parduotuvės kūrimas apima ir vidinis SEO optimizavimas, kurios užtikrina, kad sukurtas puslapis bus aukštose Google paieškos pozicijose ir nereikėtų mokomos Google AdWords reklamos.
• Mūsų sukuriamos elektroninės parduotuvės iškart pritaikomos mobiliesiems telefonams.
• Iškilus problemoms – suteikiame nemokamas konsultacijas ir greitai pašaliname gedimus

El-parduotuvės kūrimas – tai projektas, kuris privalo būti kuo paprasčiau pateiktas vartotojui. Elektroninės parduotuvės dizainui reikalingas interaktyvumas, kad lankytojai galėtų lengvai rasti ir nusipirkti reikiamus produktus jiems patogiu būdu.
Internetinių parduotuvių administravimui mes Jums pasiūlysime profesionalią verslo valdymo sistemą, kuri bus tinkama tiek namų vartotojams vykdantiems smulkųjį verslą, tiek įmonėms užsiimančioms didmenine prekyba.

Susisiekite
greitai koncultacijai

Telefono numeris: (8 52) 100 104
Elektronis paštas: dizainas@cet.lt
Adresas: Savanorių pr.176C-52, Vilnius

Pradėkite savo kūrybą dabar

web / mobile / ecommerce