Svetainių kūrimas

web / mobile / ecommerce / logo

Interneto svetainių kųrimas

Norint sukurti sėkmingą verslą, reikia visur būti pirmam. Pastebimam. Matomam. Moderniam. Žinia apie Jūsų verslą turi pasiekti visus – juk tai Jūsų potencialūs klientai, o galbūt ir verslo partneriai.

Mūsų Web dizainerių kuriamos interneto svetainės yra ryškios, viena į kitą nepanašios, o svarbiausia – paprastos ir lengvos naudoti. Įdėmiai išklausę Jūsų idėjas bei pageidavimus, sukursime būtent tokią svetainę, kuri būtų galingiausiu Jūsų verslo varikliu. Racionaliai ir įdomiai patalpinsime visą reikiamą informaciją bei Jūsų partnerių reklamą, be to, į svetainę įterpsime paieškos sistemą Jūsų klientų laiko taupymui.

Atsižvelgdami į Jūsų įmonės verslo sferą, parinksime atitinkamus šriftus ir spalvas, o esant reikalui, pridėsime šiek tiek animacijos. Kartu su Web dizainu galėsime atlikti visą reklaminio teksto kūrimo bei redagavimo darbą. Visi kiti Web dizaino darbai taip pat atliekami mūsų profesionalų komandos.

Mums nėra neįmanomų uždavinių. Leiskite mūsų Web dizaino profesionalams žymiai pagreitinti Jūsų verslo variklį!

Klientai nesuteiks antro šanso sudaryti pirmąjį įspūdį

Skaitmeniniame pasaulyje pirmasis įspūdis yra labai svarbus, todėl įspūdingas ir vartotojui draugiškas svetainės dizainas yra neatsiejama gero rezultato dalis. Vartotojai mėgsta lankytis svetainėse, kurios yra estetiškos ir lengvai naršomos. Mūsų komanda padės sukurti gerą įspūdį sudarančią svetainės dizaino koncepciją.

Mūsų agentūros tikslas padėti Jums būti matomiems skaitmeninėje erdvėje, sukurti tokią svetainę, kuri ne tik puikiai personalizuoja Jūsų prekinį ženklą, bet ir palieka neišdildomą įspūdį lankytojui. Visus dizainus kuriame nuo pat pagrindų, siekiame, kad Jūsų prekinis ženklas darniai komunikuotų su Jūsų lankytojais.

Tikime, kad glaudus bendradarbiavimas yra nepakartojamo rezultato pagrindas. Mūsų komanda visose svetainės kūrimo stadijose glaudžiai komunikuoja su klientų atstovais, to dėka užtikriname, jog klientas gautų pilnai jo poreikius atitinkantį produktą.

Susisiekite
greitai koncultacijai

Telefono numeris: (8 52) 100 104
Elektronis paštas: dizainas@cet.lt
Adresas: Savanorių pr.176C-52, Vilnius

Pradėkite savo kūrybą dabar

web / mobile / ecommerce / logo