Interneto svetainių kūrimas

Interneto svetainių kųrimas

Kurdami interneto svetaines, mūsų Web-dizaineriai padaro jas ryškias, viena į kitą nepanašias, o svarbiausia – paprastas ir lengvas naudoti. Įdėmiai išklausę Jūsų idėjas bei pageidavimus, sukursime būtent tokią svetainę, kuri taptų galingiausiu Jūsų verslo varikliu. Racionaliai ir įdomiai patalpinsime visą reikiamą informaciją bei Jūsų partnerių reklamą, be to, į svetainę įterpsime paieškos sistemą Jūsų klientų laiko taupymui.

Svetainių kūrimas

Norint sukurti sėkmingą verslą, reikia visur būti pirmam. Viskas Jūsų įmonėje turi atitikti aukščiausius standartus – nuo interneto svetainės sukūrimo iki vizitinių kortelių medžiagos. Juk žinia apie Jūsų verslą pasieks nemažai žmonių, kurie yra Jūsų potencialūs klientai, o galbūt ir verslo partneriai. Interneto svetainių kūrimas yra būtent ta paslauga, kurios labiausiai reikia, norint būti pastebimais, matomais bei moderniais.

Atsižvelgdami į Jūsų įmonės verslo sferą, parinksime atitinkamus šriftus ir spalvas, o esant reikalui, pridėsime šiek tiek animacijos. Sukūrę interneto svetainę, galėsime atlikti visą reklaminio teksto kūrimo bei redagavimo darbą. Visi kiti svetainės kūrimo darbai taip pat atliekami mūsų profesionalų komandos.

Įmonės analizė
Analizuojami įmonės prekės ženklai, produktai ir/ar paslaugos. Gilinamasi į įmonės vertybes. Atsižvelgiama į iškeltus tikslus. Kuriama internetinio verslo strategija. Pateikime Jūsų pranašumus lankytojams!

Konkurentų analizė
Gilinamos žinios apie konkurentų atliekamus veiksmus intenetinėje erdvėje. Stebimi teigiami ir neigiami pavyzdžiai. Kuriamas išskirtinis įmonės vaizdas internete. Būk žingsniu priekyje!

Programavimas
Atrinkus optimaliausią dizainą, svetainės programuotojai ieško sprendimų, kaip turinio valdymo sistemą paversti Jūsų kasdieniniu įrankiu net ir neturint programavimo žinių.

CMS sistemos
Dirbama su įvairiomis turinio valdymo sistemomis – WordPress, Drupal, Magento, OpenCart, Prestashop ir kitomis, siekiant geriausio rezultato Jūsų verslui.

Dizaino kūrimas
Web dizaineriai padaro viską, kad internetinės svetainės atrodytų šiuolaikiškos, įdomios, bet tuo pačiu paprastos ir lengvai naudojamos. Siekiame, kad lankytojas sugrįžtų pas Jus!

SEO optimizavimas
Mūsų bendras tikslas – lankytojus paversti Jūsų klientais. Siekiant šio tikslo, mes pasitelkiame optimizavimo priemones, jog svetainė būtų matoma aukščiausiose paieškos vietose, o lankytojų srautas būtų nuolatinis.

Garantijos 12mėn.
Ypatingą dėmesį skirsime darbų kokybei, tad suteiksime vienerių metų garantiją, kurios metu prižiūrėsime svetainę, šalinsime iškilusias problemas bei nemokamai konsultuosime svetanės naudojimosi klausimais.

Svetainės prototipasKuriamas svetainės prototipo modelis, paremtas funkcionalumo, novatoriškumo ir patogumo aspektais. Prototipas yra derinamas iki galutinio Jūsų pasirinkimo.

Dizaino pritaikymasSukuriamas responsive dizainas, kuris leidžia patogiai naršyti Jūsų svetainėje naudojant išmaniuosius įrenginius. Populiarėjant tendencijai ieškoti informacijos mobiliuose telefonuose, ši paslauga tapo itin pravarti, ypač atkreipiant dėmesį, jog ir Google išleido nuostatas, pagal kurias tokios svetainės yra keliamos į aukštesnius rezultatus.

Puslapių kūrimas

Šiais laikais joks verslas nebus populiarus, jeigu jam nepritaikysite kokybiškos reklamos. Akivaizdu, kad pati efektyviausia reklama egzistuoja internete. Interneto svetainių kūrimas – atsakingas, kruopštus ir svarbus darbas. Siekiant kokybės reikalingi profesionalai, gebantys pateikti kokybiškiausias paslaugas.
Kodėl turėtumėte pasinaudoti mūsų paslaugomis?
• Mūsų komandą sudaro profesionalai, kurie turi patirtį padėsiančią įgyvendinti net ir paties išrankiausio asmens poreikius;
• Darbai atliekami greitai, tačiau kokybiškai;
• Užtikrinama, kad interneto svetainių kūrimas bus atliekamas nuo pradžios iki galo. Klientui tereiks ja sėkmingai naudotis;
• Suteikiamos nemokamos konsultacijos. Ne tik prieš paslaugas, tačiau ir praėjus kuriam laikui po svetainės sukūrimo;
• Darbams suteikiama garantija. Jeigu kas nors atsitiks – mūsų komanda visiškai nemokamai išspręs iškilusią problemą.

Mūsų klientai yra tiek įmonės, tiek individualūs asmenys, kurie trokšta vieno ir to pačio – kokybiškos internetinės svetainės. Nuolatos tobulėdami mūsų profesionalai geba pasiūlyti pažangiausias idėjas, moderniausias paslaugas, kurios padės pranokti savo klientus.

Tinklapių kūrimas

Šių dienų vartotojai gyvena skaitmeniniame amžiuje, tad nieko keisto, jog norint savo verslą padaryti kur kas labiau matomu – svarbu tinkamai save realizuoti internete. Šiuo metu interneto kūrimo paslaugas siūlo gana daug žmonių. Svarbiausia – atsirinkti profesionalus, kadangi tik jie gali garantuoti kokybę ir padaryti jus kur kas labiau matomu ir lengviau atrandamu.
Interneto svetainių kūrimo charakteristika
1. Svetainės dizainas. Tinkamas svetainės dizainas gali garantuoti, kad klientas kartą užsukęs norės dar ir dar kartą lankytis. Išsiaiškinus tikslinę klientų auditoriją pavyks suvokti jų poreikius bei pasiūlyti atitinkamą produktą.
2. Turinio valdymo sistema. Interneto svetainių kūrimas yra neatsiejamas nuo paprasčiausios ir lengviausiai valdomos turinio valdymo sistemos. Populiariausia – Word Press, kurios valdymą nesunkiai perima interneto svetainių savininkai.
3. Google reklama. Jeigu norite, kad jūsų internetinė svetainė būtų kur kas populiaresnė ir lengviau atrandama internete, tokiu atveju rekomenduojame į pagalbą pasikviesti reklamą. SEO paslaugos – pats geriausias šiuo metu egzistuojantis pasirinkimas.
Interneto svetainių kūrimas tiems, kurie nori dalį verslo arba gyvenimo perkelti į skaitmeninę erdvę. Gera svetainė – Jūsų šuolis į populiarumą.

Dėl puslapio kūrimo kreipkitės (8 5) 210 0104

Mūsų agentūros tikslas padėti Jums būti matomiems skaitmeninėje erdvėje, sukurti tokią svetainę, kuri ne tik puikiai personalizuoja Jūsų prekinį ženklą, bet ir palieka neišdildomą įspūdį lankytojui. Visus dizainus kuriame nuo pat pagrindų, siekiame, kad Jūsų prekinis ženklas darniai komunikuotų su Jūsų lankytojais.