Logotipų kūrimas

web / mobile / ecommerce / logo

Individualus logotipų kūrimas ir maketavimas

Sukursime Jūsų verslui naują ir profesionalų logotipą, kuris tinkamai reprezentuos Jūsų veiklą ir iš karto sukurs teigiamą įspūdį Jūsų klientams. Logotipų kūrimas reikalingas ne tik naujoms įmonėms, bet ir visiems verslams, siekiantiems atsinaujinti ir neatsilikti nuo šiuolaikinių reklamos tendencijų.

Kuo skiriasi logotipas ir prekės ženklas?

Dažnai vartojame šiuos du terminus, kaip sinonimus ir turime omenyje vieną ir tą patį – logotipą. Skirtumas labai neesminis – logotipas yra tik stilizuotas pavadinimas – viena iš sudedamųjų prekės ženklo dalių. Tai firminio stiliaus pagrindinė dalis, gaunanti daugiausiai dėmesio ir dažniausiai pristatanti verslą ar veiklą. Logotipas dažniausiai kuriamas įmonėms, tai yra jų pavadinimas. Taip pat viena įmonė, turinti savo logotipą gali valdyti keletą skirtingų prekės ženklų. Visa tai smulkmenos, tačiau smulkmenas mes išmanome labai gerai, nes būtent jos lemia mūsų kuriamų logotipų kokybę.

Susisiekite
greitai koncultacijai

Telefono numeris: (8 52) 100 104
Elektronis paštas: dizainas@cet.lt
Adresas: Savanorių pr.176C-52, Vilnius

Kaip kuriamas logotipas?

Logotipų kūrimas mums yra gana ilgas procesas. Negalime logotipo sukurti per naktį, nors pasaulyje yra žinoma daug atvejų, kai žinomos kompanijos būtent taip sukūrė savo pirmuosius logotipus.

Jūsų verslas yra unikalus. Jam reikalingas unikalus logotipas, išsiskiriantis iš kitų, propaguojantis tam tikras vertybes, išreiškiantis Jūsų nuomonę ir požiūrį į savą verslą. Visa tai turi būti sutalpinta į nedidelį grafinį vaizdą. Logotipas pradedamas kurti nuo išsamios Jūsų verslo analizės, vėliau ir Jūsų konkurencinės aplinkos tyrimo. Labai svarbu suvokti, už ką norite būti pranašesni ir kuo galite tai padaryti. Visa tai atsispindės Jūsų logotipe.

Po išsamių tyrimų prasideda kūryba. Dizaineris ieško tam tikrų formų, šriftų, grafinių elementų, spalvų darinių ir pateikia pirmuosius variantus. Toliau renkatės, kuria kryptimi judėti toliau ir iš išsirinktų variantų jau pradedamas kurti galutinis logotipas. Gali prireikti ne vienos korekcijos, kol sukursime patrauklų ir turintį tam tikrą dvasią kūrinį, kuris pristatys Jūsų verslą pasauliui.

Logotipų kūrimas reikalauja itin glaudaus bendradarbiavimo ir komunikacijos tarp dizainerio, reklamos vadybininko, rinkodaros specialisto ir Jūsų. Kai ši komunikacija sklandi, gautu rezultatu didžiuojamės visi kartu.

Į mus gali kreiptis visi – surasime sprendimą bet kokio mąsto įmonei

Ar ką nors sako šie prekių ženklai: Google, Coca-Cola, Nike? Iš patirties galima teigti, jog net neįdedant daug pastangų svarstymui vaizduotėje iš karto yra sukuriamas grafinis vaizdas, kuris būtent ir primena minėtuosius pavadinimus. Taip pasąmonėje yra sukuriama asociacija, kuri susieja du pagrindinius aspektus – pavadinimą ir grafinį, stilistinį vaizdą. Kadangi įmonėms yra labai svarbu, kad klientai ir potencialūs klientai puikiai įsimintų jų prekinį ženklą (ar prekinius ženklus), o pastarieji dažniausiai net neturi mintyse nusipiešę jokio grafinio elemento, todėl mes siūlome profesionalaus dizainerio paslaugas, kad būtent Jūsų genealios verslo mintys būtų perteiktos vaizdiškai ir padėtų klientams įsiminti Jus iš gausaus pasirinkimo rato. Pagrindinė dizainerio darbo tematika – gebėjimas detaliai išanalizuoti Jūsų veiklos unikalumą, norą perteikti specialią žinutę klienams. Būtent analizės dėka pavyksta prognozuoti galutinį variantą, todėl logotipų kūrimas tampa paprastesnis, mažiau komplikuotas. Šiame etape yra svarbi komunikacija tarp dizainerio ir Jūsų. Jei komunikacija sklandi, tikėtina, kad galutinis rezultatas bus pagamintas ne tik kad greičiau, bet ir pagal tikslius Jūsų pageidavimus. Kadangi mūsų siekis patenkinti Jūsų norus, dėl šios priežasties savo darbą atliekame itin kruopščiai, kreipiame dėmesį kiekvienai detalei ir tobuliname pradinį logotipo eskizą tol, kol jis tampa patrauklus Jums. Reikia atminti, kad tai nėra paprastas logotipų kūrimas, nes tai uolaus darbo rezultatas, kad būtent šis logotipas gerai atrodytų Jūsų vizitinėse kortelėse, lankstinukuose, internetinėje svetainėje, ant automobilio lango, ant verslo dovanų ir ant kitų įvairiausių vietų, kur bus galimas panaudoti logotipas. Tai svarbu akcentuoti, nes būtent su logotipu verslo srityje galima nuveikti labai daug, jis tarsi taps Jūsų verslo dalimi ir taip atrodys, kad vaikščios iš paskos ir niekur nepradings. Todėl dar kartą siūlome permąstyti visas logotipo dedamąsias dalis, atskleisti dizaineriui dar niekam nepasakotą verslo paslaptį. Galime teigti, kad iš tikrųjų verta būti atviriems ir akivaizdžiai dalintis pamąstymais tam, kad gimtų kūrinys skirtas konkrečiai ir individualiai Jums. Tad nuo šios minutės nesijaudinkite ir palikite logotipo sukūrimą profesionalų rankoms.

Pradėkite savo kūrybą dabar

web / mobile / ecommerce / logo